Харків’янки посіли призові місця на Кубку Європи з шорт-треку

Перший етап Кубку Європи з шорт-треку серед юнаків та дівчат, який пройшов у словацькому місті Спішська Нова Весь, приніс спортсменкам Харківської області дві перемоги та одне друге місце.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

У категорії Е серед дівчат переможницею цього етапу стала Єлизавета Соловйова, яка фінішувала першою на дистанціях 500 м, 222 м і 333 м.

Ще одна харків’янка Катерина Моїсеєва в цій категорії посіла друге місце. На її рахунку друге місце на дистанції 333 м і третє — на дистанціях 500 м і 222 м.

У категорії D перемогла Катерина Соловйова, яка фінішувала першою на дистанціях 500 м і 777 м.

Наступний етап Кубку Європи пройде 1 жовтня в Чехії.

У ці ж вихідні, 4 та 5 вересня, в Харкові пройшли відбіркові змагання на етапи Кубку світу, на яких відбуватиметься відбір на Олімпіаду. За підсумками змагань у складі збірної України на етапи Кубку світу за олімпійськими ліцензіями відправляться шість харківських спортсменів: Марія Долгополова, Уляна Дуброва, Світлана Репецька, Владислав Неміро, Данило Федоренко та Микита Неміро.

Як повідомляв Харків Times, у лютому цього року харків’яни забрали майже всі нагороди на чемпіонаті України з шорт-треку.