Харківські плавці переможно завершили виступи на літньому чемпіонаті України

Літні чемпіонати України з плавання серед юніорів та молоді завершилися в Дніпрі. У скарбничці харків’ян 10 медалей.

Про це Харків Times повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Молодь отримала три нагороди змагань. “Золото” з дніпровського басейну на дистанції 100 м батерфляєм виловив Богдан Тамбовцев (0:55.38). “Срібло” у напруженій боротьбі виборов Дмитро Корсун. 100 м на спині він подолав за 0:58.26 сек. “Бронза” у 200 м брасом дісталася Олександру Власову (2:23.84).

Харківські юніори на вищий щабель п’єдесталу не піднялася. Проте додали до медального кошику три срібних і чотири бронзових нагороди.

Дмитро Корсун став другим на дистанції 100 м на спині (0:58.26) і третім подолав 50 м на спині (0:27.12).

Тимофій Суровікін завоював “срібло” на 100 м брасом (1:07.05) і “бронзу” на 50 м брасом (0:30.67).

Також бронзові нагороди дісталися Марії Роман в запливі на 200 м брасом (2:42.35) і Микиті Засядьку на 50 м батерфляєм (0:26.20).

У комбінованій естафеті 4×100 м Дмитро Корсун, Тимофій Суровікін, Микита Засядько та Денис Нікулін посіли друге місце (4:00.22).

Ознайомитися з результатами усіх харківських спортсменів можна тут.

Як повідомляв Харків Times, молодіжна збірна команда Харківської області завоювала сім медалей, в тому числі три золоті, на чемпіонаті України з плавання.