Харківський боксер виграв чемпіонат світу

Харків’янин Ілля Тогобицький здобув впевнену перемогу на чемпіонаті світу з боксу серед молоді, який проходить в Польщі.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

Ілля Тогобицький, який виступає у ваговій категорії 75 кг, у фінальному поєдинку достроково переміг суперника з Вірменії.

Ще один харків’янин Руслан Цикало (вагова категорія 52 кг) здобув уже дві перемоги на чемпіонаті. Його наступний бій буде за вихід у півфінал. Руслан битиметься з представником Киргизстану.

Всього у складі збірної України представлені чотири харківських боксера: Дмитро Пащенко (вагова категорія 49 кг, закінчив виступи на ЧС), Руслан Цикало (вагова категорія 52 кг), Ілля Тогобицький (вагова категорія 75 кг) та Микита Горбатенко (вагова категорія 91 кг) .

Як повідомляв Харків Timess, харківський боксер Сергій Горський став призером міжнародного турніру з боксу «Босфор», який з 16 по 21 березня пройшов в Стамбулі.