У мера Харкова Кернеса відмовили обидві нирки

Скриншот

У мера Харкова Геннадія Кернеса, которій знаходиться на лікуванні в берлінській клініці “Шаріте”, відмовили обидві нирки.

Про це повідомив Харків Times директор Департамента у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко.

“Дві нирки – в неробочому стані. Лікарі прогнозів не дають”, – сказав він.

Раніше видання “Страна” повідомило з посиланням на бізнесмена, друга Кернеса Павла Фукса, що у Кернеса відмовила друга нирка.

“У нього повністю відмовила друга нирка. Зараз Кернес знаходиться на стовідсотковому діалізі. На наступному тижні будемо розуміти, чи дадуть лікарі дозвіл на його планове повернення в Харків”, – цитує видання Фукса.

Як повідомляв Харків Times, в ніч з 16 на 17 вересня Кернес був доставлений медичним літаком до Німеччини у зв’язку з погіршенням стану здоров’я. Кернес проходить додаткове повне обстеження в лікарні, після цього лікарі визначать, як лікувати його в подальшому.

За інформацією Павла Фукса, в “Шаріте” Геннадія Кернеса помістили в палату інтенсивної терапії, де він проходить курс лікування від COVID-19.

За час, поки Геннадій Кернес знаходиться на лікуванні за кордоном, міськрада кілька разів спростовувала чутки про його смерть.

5 листопада Кернеса офіційно оголосили мером Харкова. Геннадій Кернес переміг з результатом 60,34% (195 044 голосів).

Перший заступник мера Харкова Ігор Терехов повідомляв, що Геннадій Кернес повинен повернутися до сесії новообраної міськради, яку необхідно провести до 20 грудня.

Фукс повідомив, що Кернес 30 грудня планує повернутися до Харкова.