Вже повністю забезпечено проїзд до Лозової – Служба автомобільних доріг

Фото: kharkivoda.gov.ua

Заплановані ремонтні роботи на дорогах місцевого значення виконані на 90%.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби обладміністрації.

Як розповів під час брифінгу 9 серпня перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини» Сергій Литвинець, на даний момент роботи з поточного середнього ремонту виконуються на таких місцевих дорогах. Верхній шар асфальтобетону влаштовують на дорозі Артемівка – Борщова – Ганівка (Печенізький район). У Краснокутському районі проводиться влаштування асфальтобетонної суміші на під’їзді до села Слобідка. Також тривають роботи у Валківському районі на дорозі Валки – Мельникове – Миколо-Комишувата.

Крім того, в кожному районі тривають роботи з експлуатаційного утримання та ямкового ремонту. Головна увага приділяється шкільним маршрутам, які мають бути приведені у належний стан до початку навчального року.

Також тривають роботи з будівництва об’їзної дороги навколо Лозової. Будівництво проходить згідно з графіком. Наразі на об’єкті влаштовують шар щебенево-піщаної суміші.

«Повністю завершити роботи за планом повинні в жовтні, але ми робимо все, щоб вже у вересні відкрити рух цією дорогою», – зазначив Сергій Литвинець.

Тривають ремонтні роботи і на дорогах державного значення.

За інформацією заступника начальника Служби автомобільних доріг Харківської області Михайла Богатиря, на дорозі Мерефа-Лозова-Павлорад вже повністю забезпечено проїзд до Лозової. Сьогодні дорожники переміщують техніку, щоб розпочати роботи на ділянці від Лозової до кордону області.

Паралельно дорожники в усіх районах проводять роботи з влаштування з’їздів, укріплення узбіччя, нанесення дорожньої розмітки, підготовки до встановлення дорожніх знаків, розчищення узбіччя від порослі. Також на шляхах проводиться ямковий ремонт – на в’їздах у райони.

Як повідомляв Харків Times, на дорозі “Мерефа-Лозова-Павлоград” виконали 2/3 запланованого ремонту.