На дорозі “Мерефа-Лозова-Павлоград” виконали 2/3 запланованого ремонту

Фото: kharkivoda.gov.ua

На дорозі “Мерефа – Лозова – Павлоград” виконано 75% від запланованого обсягу робіт. На 72-х кілометрах дороги укладено нове покриття.

Про це в п’ятницю, 2 серпня, під час брифінгу розповів заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автодоріг в Харківській області Михайло Богатир, повідомляє Харків Times з посиланням на прес-службу ХОДА.

За словами Богатиря, на цій трасі проводяться роботи з асфальтування покриття в районі населеного пункту Панютино проводяться роботи з асфальтування покриття. Також на ділянках траси ведеться робота з укладання вирівнюючих шарів з щебенево-піщаної суміші, зміцненню узбіччя.

Михайло Богатир також повідомив, що цього тижня планують почати встановлювати дорожні знаки, а на наступному – наносити розмітку.

«Також проводяться роботи на чотирьох мостах та шляхопроводах. Зокрема, в Таранівці ми завершили ремонт однієї половини мосту. Зараз проводиться демонтаж на другій частині», – сказав Михайло Богатир.

Окрім того, на шляхах області тривають експлуатаційні ремонти, до ладу приводять автопавільйони, замінюють знаки, прибирають сміття на узбіччях, ремонтують бар’єрні огорожі тощо. За словами заступника директора ДП «Дороги Харківщини» Сергія Литвинця, продовжуються й ремонтні роботи на дорогах місцевого значення.

«Роботи з поточного та середнього ремонту виконані на 75 об’єктах. Це 90% від запланованого об’єму на рік, – сказав Сергій Литвинець. – Роботи тривають у п’яти районах Харківської області: у Шевченківському – на під’їзді до села Старовірівка, Валківському – на дорозі Коломак – Огульці, Харківському – на під’їзді до села Елітне в межах населеного пункту Сороківка, в Богодухівському та Борівському».

Сергій Литвинець зазначив, що роботи тривають згідно з визначеними графіками.

«Стосовно мосту через Сіверський Донець у Балаклійському районі на автодорозі Андріївка – Курган – Мілове: вже змонтовані нові шість балок, триває монтаж опалубку для бетонування монолітної плити, тривають роботи з армування. Також проходять демонтажні роботи», – розповів Сергій Литвинець.

Також він повідомив, що щоденно на дорогах місцевого значення роботи з ліквідації ямковості виконують 40 бригад дорожників. Щоденно по Харківській області вкладається близько 500 тонн асфальтобетону.