Суд розгляне апеляцію за скаргою захиста Дронова

Харківський апеляційний суд відкрив апеляційне провадження за апеляційною скаргою адвоката Сергія Перепелиці у кримінальному провадженні за обвинуваченням Геннадія Дронова та Олени Зайцевої.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі суду.

“Після усунення недоліків у провадження Харківського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга адвоката Сергія Перепелиці в інтересах Геннадія Дронова. На даний час за апеляційною скаргою захисника Сергія Перепелиці відкрито апеляційне провадження”, – йдеться у повідомленні.

13 травня ухвалою головуючого у справі судді, Володимира Протасова, було відкрито провадження за апеляційними скаргами Олени Зайцевої та її захисника Юлії Плетньової, з наданням процесуальної можливості учасникам провадження протягом встановленого десятиденного строку подати свої заперечення на апеляційні скарги.

Цього ж дня, іншою ухвалою головуючого у справі, апеляційна скарга захисника Сергія Перепелиці в інтересах Геннадія Дронова була залишена без руху, оскільки вона не відповідала вимогам статті 420 Кримінального процесуального кодексу України, з наданням Сергію Перепелиці терміну для усунення недоліків його апеляційної скарги.

Ухвалою головуючого суді справу призначено до розгляду судом апеляційної інстанції на 14 серпня 2019 року об 11-00 годині в приміщенні Харківського апеляційного суду.

Судді колегії – Олена Грошева та Вікторія Яковлева.

Як повідомляв ХарківTimes, аварія сталася 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова у центрі Харкова. Як встановили слідчі, Олена Зайцева за кермом Lexus рухалася вгору вулицею Сумською та проігнорувала червоний сигнал світлофора. У той же час автомобіль Volkswagen Touareg, за кермом якого перебував Геннадій Дронов, почав рух на жовтий з боку Бурсацького спуску й на перехресті в’їхав у машину дівчини. Lexus Зайцевої вилетів на тротуар та збив людей, які стояли там.

П’ятеро людей у віці від 19 до 46 років загинули на місці. Шестеро – отримали травми різної тяжкості, одна 24-річна потерпіла пізніше померла у лікарні. В ході слухання справи Зайцева вину визнала, Дронов – не визнав. Звинувачення просило для обох обвинувачених максимальний термін ув’язнення, установлений відповідною статтею – 10 років.

26 лютого Київський райсуд Харкова засудив Олену Зайцеву та Геннадія Дронова до 10 років позбавлення волі. Суд також заборонив їм керувати транспортними засобами протягом 3 років і задовольнив в повному обсязі цивільні позови потерпілих.

14 травня в провадження Харківського апеляційного суду надійшла кримінальна справа за обвинуваченням Олени Зайцевої та Генадія Дронова за фактом дорожньо-транспортної пригоди 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської з провулком Мечнікова.

Розгляд скарги на вирок Зайцевої та Дронова призначений на 14 серпня.

Захист Геннадія Дронова направив до суду уточнену апеляцію на вирок суду.