Суд по справі Цибульник вп`яте перенесли

Фото: UA:Харків

Підготовче судове засідання у справі Тетяни Цибульник про недостовірне декларування вп`яте перенесли. Обвинувачена на засідання прийшла, але не було одного з її захисників – Олексія Меніва.

Про свою відсутність Менів завчасно повідомив канцелярію суду. Про це повідомляє UA:Харків.

Представники прокуратури та сама Тетяна Цибульник підтримали клопотання Меніва про перенесення. Наступне слухання призначили на 10 травня.

Як повідомляв Харків Times, в березні 2018 року СБУ почала розслідування відносно чиновників Новобаварської районної адміністрації, підозрюваних у привласненні майна та матеріальних цінностей, які призначалися для шкіл і дитячих садочків району. У липні прокуратура попередила Цибульник також про підозру в декларуванні недостовірної інформації, оскільки під час обшуку в її квартирі й були знайдені вищезгадані ювелірні прикраси на 600 тис. гривень. Тоді ж Червонозаводський районний суд Харкова відправив чиновницю під домашній арешт, а 1 жовтня подовжив їй цей запобіжний захід. При цьому, однак, суд не зняв підозрювану з посади.

Вже знаходячись під домашнім арештом, Тетяна Цибульник була призначена на неіснуючу офіційно посаду “координатора” над Холодногірським районом міста після втечі до Росії обвинуваченого в державній зраді колишнього глави району Максима Мусєєва. Після того як в кінці грудня минулого року мер Харкова Геннадій Кернес звільнив Мусєєва із займаної посади “за прогули”, Цибульник офіційно “тимчасово керує” двома районами.

В січні цього року прокуратура направила до Жовтневого районного суду Харкова обвинувальний акт стосовно Тетяни Цибульник за ст. 366-1 Кримінального кодексу (декларування недостовірної інформації). Йдеться про декларування цінностей вартістю понад 600 тис. гривень, які були вилучені під час обшуку в рамках розслідування кримінального провадження.