Двоє російських силовиків попросили політичного притулку в Україні (відео)

Фото: пресс-служба Харьковского погранотряда

10 квітня в пункті пропуску «Гоптівка» до співробітників Держприкордонслужби звернулось двоє громадян РФ з проханням політичного притулку в Україні. Росіяни є діючими співробітниками органів внутрішніх справ РФ. Вони розповіли, що їх переслідують у Росії за принципову позицію щодо протидії злочинності.

Про це повідомляє прес-слжба ДПСУ.

За словами самих громадян Росії, вони стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагались протидіяти розповсюдженню наркотичних речовин у аптеках на ділянці своєї відповідальності. Росіяни пояснюють, що особи, які потрапили в поле їх зору, як співробітників поліції РФ, є стійким злочинним угрупованням, що займається розповсюдженням наркотичних речовин, з чіткою та розгалуженою системою зв’язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах РФ.

Наразі стосовно них на території РФ внутрішньою безпекою МВС Росії сфабрикована та розслідується Слідчим Комітетом замовна кримінальна справа.

Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням «зверху» вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. Росіяни також зазначили, друзі повідомили їх, що існує реальна загроза їх свободі, здоров’ю та навіть життю.

Українскьі правоохоронці проводять відповідні перевірочні заходи щодо об’єктивності наданої інформації.