До суду по теракту біля Палацу спорту двічі викликали швидку

27 березня у Фрунзенський райсуд Харкова на засідання у справі про теракт біля Палацу, в результаті якого загинули 4 харків’ян, обвинуваченому Сергію Башликову двічі викликали швидку допомогу.

Як розповів адвокат Дмитро Тихоненков, напередодні Башликов оголосив голодування. Про це повідомляє Укрінформ.

“Лікарі швидкої допомоги прибули на виклик до суду для надання допомоги обвинуваченому Сергію Башликову, який напередодні оголосив голодування. Після надання медичної допомоги суд продовжив засідання, хоча Башликов продовжував скаржитися на нездужання, і йому повторно викликали “швидку”, – відзначив адвокат.

За його словами, суд врахував стан здоров’я обвинуваченого і переніс засідання на 3 квітня.

“Що стосується голодування, то Башликов з 25 березня вживає лише воду. Це його протест проти необґрунтованого тримання в карцері. Обвинувачені Віктор Тетюцький і Володимир Дворніков сьогодні також заявили суду, що їх садять до карцеру, добиваючись визнання вини”, – додав адвокат.

За його словами, на черговому засіданні суду продовжиться розгляд клопотань сторони захисту: “Якщо всі вони будуть задоволені, суд перейде до дебатів, після чого очікується вирок”.

Як повідомляв Харків Times, 20 лютого у справі про теракт біля Палацу спорту суд завершив етап надання доказів стороною обвинувачення. На подальших засіданнях судді розглядають докази та клопотання сторони захисту.

Зокрема, 13 березня обвинувачені подали клопотання про експертизу представленого стороною обвинувачення диска з інформацією від операторів мобільного зв’язку “Київстар” і “МТС” щодо можливості вибуху “по телефону”. Також Тетюцкий клопотав про повторне вивчення нічного відео, на якому він нібито зображений за кермом автомобіля поблизу місця закладки вибухівки.

Як повідомлялося, 22 лютого 2015 року в Харкові під час вибуху під час ходи активістів біля Палацу спорту, присвяченого пам’яті Героїв Небесної сотні, на місці загинули двоє людей, ще двоє померли в лікарні, поранено 11 осіб. Через три дні за підозрою в теракті затримано харків’яни Володимир Дворніков, Віктор Тетюцкій, Сергій Башликов. За даними силовиків, їх завербували російські спецслужби, вони проходили підготовку в Бєлгороді, і за теракт повинні були отримати 10 тис. доларів. Їм загрожує довічне ув’язнення. Всі троє обвинувачених відмовилися визнати провину. Суд по теракту біля Палацу спорту триває вже 4 роки.