Попова та Бєліков стали чемпіонами України з фігурного катання серед юніорів

Фото: kharkivoda.gov.ua

Чемпіонами України в танцях на льоду став харківський дует Дарина Попова і Володимир Бєліков. У сумі за коротку та довільну програми вони отримали від суддів 156.64 бали. Таким чином, до золотої медалі дорослого чемпіонату України, яку вибороли наприкінці минулого року, Дарина та Володимир додали і юніорські чемпіонські медалі.

Про це повідомила прес-служба Харківської облдержадміністрації.

Друге місце на чемпіонаті серед юніорів у танцях на льоду з результатом 144.97 бали посіли кияни Марія Голубцова та Кирило Бєлобров, а бронзовими призерами стали харків’яни Софія Лізогуб і Данило Єфременко (121.10 бали). Ще одна харківська пара Анастасія Саммел та Микита Погорелов посіли четверте місце (118.61 бали).

В одиночному катанні харківський фігурист Михайло Лейба став бронзовим призером з результатом 156.07 бали в сумі за дві програми. Переміг Іван Шмуратко з Києва (224.78 бали), а друге місце посів ще один київський спортсмен Андрій Кокура (174.30 бали).

В одиночному катанні серед юніорок перемогла киянка Анастасія Архіпова. Харківські спортсменки зупинилися в кроці від медалей. Ксенія Клименко і Таїсія Спесивцева з результатами 121.69 та 121.16 бали посіли, відповідно, четверте та п’яте місце. А ще дві харків’янки Єлизавета Бабенко та Софія Купрієнко розділили шосте та сьоме.

За підсумками змагань була сформована збірна України, яка з 11 по 14 квітня в хорватському Загребі боротиметься за медалі чемпіонаті світу з фігурного катання серед юніорів. До складу команди потрапили харків’яни Дарина Попова і Володимир Бєліков.