У райцентрі Ізюм Харківської області у зв’язку з відсутністю електропостачання на невизначений строк вводяться графіки подачі води.
Про це Харків Times повідомили в Ізюмській міській військовій адміністрації.
«В зв’язку з відсутністю електропостачання – водопостачання буде здійснюватись за графіком», – йдеться у повідомленні.
Вода з’являтиметься у помешканнях містян у такі часи:
- зранку із 6:00 до 9:00
- ввечері із 17:00 до 21:00.
В споживачів просять вибачення за тимчасові незручності.
Щодо браку електрики повідомляється лише про «аварійне знеструмлення» Ізюмської громади, причини якого наразі «з’ясовуються».