У Харкові реорганізували шляхом об’єднання два стратегічні комунальні підприємства – «Харківводоканал» та «Харківські теплові мережі». Таке рішення було прийняте сьогодні, 30 квітня на черговій позачерговій сесії Харківської міської ради.
Про це Харків Times повідомили у Харківській мерії.
«Така реорганізація сприятиме комплексному використанню матеріальних ресурсів для оптимального надання комунальних послуг, дасть змогу не підвищувати тарифи упродовж дії воєнного стану та протягом певного часу після його припинення, а також забезпечить надання якісних та безперебійних комунальних послуг», – вважають у Департаменті з питань забезпечення життєдіяльності міста.
Згідно з рішенням, КП «Харківські теплові мережі» є правонаступником усього майна, прав та обов’язків КП «Харківводоканал». Після завершення процедури реорганізації воно змінить назву на КП «Харківські технологічні мережі».
Як повідомляв Харків Times, попередня велика реорганізація пройшла у Харківській мерії у січні 2023 року. Тоді вона торкалася структури виконавчих органів, а саме департаментів.