Првавоохоронці виявили у родини поліцейського Харківського районного управління Головного управління Нацполіції в Харківській області люксовий автомобіль та квартиру, вартість яких не відповідає статкам членів родини.
Про це Харків Times повідомили у прес-службах Державного бюро розслідувань та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
ДБР на початку 2024 року розпочало досудове розслідування у кримінальному провадженні за ст. 366-2 Кримінального кодексу щодо можливого недекларування майна правоохоронцем. Під час слідчих дій працівники Бюро виявили у користуванні члена родини поліцейського автівку «Lexus LX 470» ціною 3,7 млн грн, а також квартиру у Харкові вартістю 5,8 млн грн. Право власності на це майно оформлено на дружину поліцейського.
«Аналіз законних доходів та заощаджень родини правоохоронця свідчить, що вони були спроможні накопичити активів на суму близько 1,6 млн грн. Ця сума лише частково покриває витрати на придбання вказаного майна. Походження інших коштів в сумі 7,8 млн грн не відома. Національне агентство з питань запобігання корупції здійснило моніторинг способу життя родини правоохоронця та підтвердило наявність ознак необґрунтованості активів», – йдеться у повідомленні.
4 лютого Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулася із позовом до ВАКС про визнання активів посадовця необґрунтованими та стягнення їх у дохід держави.
Працівники Державного бюро розслідувань у взаємодії з Департаментом внутрішньої безпеки Нацполіції повідомили про підозру двом посадовцям правоохоронного органу з Харківської області та двом комерсантам, які провернули аферу із закупівлі бронежилетів низької якості.
Як повідомляв Харків Times, працівники Державного бюро розслідувань у взаємодії з Департаментом внутрішньої безпеки Нацполіції повідомили про підозру двом посадовцям правоохоронного органу з Харківської області та двом комерсантам, які провернули аферу із закупівлі бронежилетів низької якості.