Альтанки в оренду в Олексіївському лугопарку – бізнес виявився незаконним

Поліцейські повідомила про підозру жінці, яка здавала в оренду альтанки на самовільно зайнятій земельній ділянці в в Олексіївському лугопарку Харкова.

Про це Харків Times повідомили у прес-службах Нацполіції області та обласної прокуратури.

Підозрювана  – 62-річна раніше не судима жителька міста. Не маючи відповідного рішення про передачу земельної ділянки у власність або оренду, вона здавала надавала в оренду три дерев’яні будиночки та шість альтанок на території зони для відпочинку на території Олексіївського лугопарку біля водоймища на річці Лопань. Реалізація «бізнес-ідеї» відбувалася з липня по кінець серпня 2024 року.

Жінці повідомили про підозру за фактом самовільного зайняття земельної ділянки у межах охоронної зони (ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу).

«Фігурантка порушила норми чинного законодавства, відповідно до яких у прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач тощо», – йдеться у повідомленні прокуратури.

До речі, оперативний супровід у цьому проваджені, як не дивно, здійснює Управління СБУ в Харківській області.

Як повідомляв Харків Times, Слобідська окружна прокуратура Харкова звернулася до суду, щоб повернути державі розпродані Харківською міською радою ділянки у середмісті, на яких розташована пам’ятка археології місцевого значення «Поселення Харків».