Правоохоронці підозрюють посадовицю Харківської міськради у незаконному отриманні 2,5 тис. доларів

Правоохоронці повідомили начальниці одного з відділів Департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради про підозру за фактом одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням службового становища, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу).

Про це Харків Times повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

За даними слідства, у квітні цього року до посадовиці звернувся чоловік з метою заміни наймача у квартирі у Харкові та почав збирати необхідні документи. «Під час спілкування посадовиця вирішила вийти за межі законодавчого регулювання та нажитись на довірливому громадянині», – зазначає прокуратура.

Начальниця відділу повідомила чоловіку, що вказане питання вирішити безкоштовно буде неможливо, тому він повинен надати їй, як мінімум, 1 тис. доларів США. Жінка додала, що сума не є остаточною та буде залежати від зібраних ним документів та «додаткових обставин».

Згодом чиновниця оголосила суму вже у 2,5 тис. доларів США, які отримала від чоловіка 1 липня.

Посадовиця викрита правоохоронцями.

Досудове розслідування проводить Національна поліція, оперативний супровід — Управління Служби безпеки України в Харківській області.

Як повідомляв Харків Times, поліція підозрює заступника начальника Харківського відділу державної виконавчої служби у вимаганні хабара з комунального підприємства “Водопровідно-каналізаційне господарство”, що знаходиться у селищі Високому.