«Укрзалізниця» попереджає про можливе зниження швидкості потягів

Фото: zprz.city

«Укрзалізниця» попередила про можливе зниження швидкості потягів через аномально високу температуру повітря. У ці спекотні дні температура залізничних рейок часом підвищується понад 50°С, що небезпечно й приводить до їх деформації.

Про це Харків Times повідомили в «Укрзалізниці».

«Металеві рейки часом нагріваються до дуже високих температур (понад 50°С). Це може спричинити деформацію колій, а отже, серйозну небезпеку для руху поїздів», – йдеться у повідомленні.

На підприємстві запевняють, що для безпеки пасажирів залізничники цілодобово контролюють температуру рейок, встановивши спеціальні пости, посилюють обстеження колій та оперативно ремонтують пошкодження.

«Якщо температура рейок понад 50°С, то швидкість руху поїздів зменшується. Обмеження швидкості діє на відповідних ділянках в основному з 12-ї до 18-ї години», – попереджають залізничники.

На залізниці також нагадують пасажирам, що слід брати у дорогу більше питної води та відмовитись від продуктів, які швидко псуються, оскільки, на жаль, не всі потяги УЗ обладнані кондиціонерами.

Як повідомляв Харків Times, напочатку червня «Укрзалізниця» заявила про корегування графіків руху 74 приміських електропоїздів по всій Україні, щоб економити споживання електроенергії.