Укрзалізниця перегляне графік руху приміських електропоїздів, щоб зекономити електроенергію

Фото: Харків Times

Укрзалізниця впродовж червня тимчасово корегує графіки руху 74 приміських електропоїздів по всій Україні, щоб економити споживання електроенергії. Деякі поїзди тимчасово не будуть курсувати, а деякі змінять періодичність або їм буде обмежено маршрут.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Перші зміни в розкладі відбулися вже з 7 червня на окремих напрямках Львівської та Придніпровської залізниць. Пізніше відповідні зміни будуть запроваджені на Південно-Західній та Південній залізницях. Конкретної інформації щодо змін Укрзалізниця наразі не повідомляє, але закликає уточнювати інформацію про рух електропоїздів у касах, довідкових службах, на офіційних сайтах Укрзалізниці та регіональних філій. Розклад руху електропоїздів знаходиться за посиланням.

«Зміни не стосуватимуться критично важливих електричок, які забезпечують підвіз населення до роботи та зворотно», – йдеться у повідомленні. Укрзалізниця запевняє, що «докладе максимальних зусиль, щоб зберегти залізничне сполучення між усіма населеними пунктами».

Укрзалізниця обіцяє за умови покращення ситуації та збільшення лімітів з енергопостачання поступово відновлювати рух приміських електропоїздів.

Як повідомляв Харків Times, АТ «Укрзалізниця» заявила про влучання російських ракет 23 травня по цивільній залізничній інфраструктурі Харківської області. Постраждали шестеро залізничників.