Харків’яни можуть згадати, як виглядали переходи метро до епохи первинного накопичення

Фото: www.city.kharkiv.ua

 У переходах станцій харківського метрополітену «Історичний музей», «Університет» та «Майдан Конституції» демонтували аварійні торговельні точки.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Як повідомив заступник міського голови – директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Дмитро Липовий, прибрали не всі кіоски, а тільки ті, які були аварійними, мали численні пошкодження конструктиву та становили небезпеку для пасажирів. За його словами, решта торговельних майданчиків, які знаходяться в належному технічному стані, продовжує працювати.

«Через брак фінансування встановити нові кіоски на місцях демонтованих метрополітен на цей час не може. Такі роботи будуть проведені після поліпшення фінансового стану підприємства», – наголосив Липовий.

Таким чином, на звільнених від забудови ділянках переходів харків’яни можуть на власні очі пересвідчитися, що одна із старих міських легенд має підґрунтя. Дійсно, як згадують старожили нашого міста, колись переходи станцій слугували тільки для проходу людей та евакуації пасажирів у разі необхідності. Вони були широкі та більш-менш красиві, а розміщувати там торгові точки в стилі «базарний ларьок» ніхто не планував. Втім, потім перемогла економічна доцільність…