Сьогодні російська авіабомба знову вдарила по приватній забудові Харкова

Фото: Соцмережі

Сьогодні, 27 червня, близько 15:50 російська керована авіабомба вдарила по приватній житловій забудові у Київському районі Харкова. Постраждали житлові будинки громадян та корпус гуртожитку одного з харківських вишів. Відомостей про постраждалих наразі немає.

Про це Харків Times довідався з безпосереднього особистого досвіду та повідомлень у Telegram представників обласної та міської влади.

«Попередньо: зафіксований ворожий удар у Київському районі Харкова. Є інформація про пошкодження приватного будинку. Обстеження місць влучань триває», – написав о 16:17 начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Мер Харкова Ігор Терехов, який початково повідомив про влучання «по одному з корпусів вищого навчального закладу Харкова», потім уточнив, що «постраждали не корпуси навчального закладу, а район житлової забудови».

«Потрапляння у приватні житлові будинки. Деякі з них зруйновані. Попередньо постраждав і гуртожиток одного з наших вишів. Інформації щодо загиблих та постраждалих не надходило», – написав Терехов о 16:16.

За повідомленням ХОВА, вибухова хвиля вибила шибки у двох корпусах вищого навчального закладу.

Як повідомляв Харків Times, вчора, 26 червня, близько 16:40 російська авіабомба влучила на територію цивільного підприємства у Харкові та пошкодила будівлю.