Доба війни в Харківській області: шестеро поранених та одна загибла

Фото: Харківська облпрокуратура

Минулої доби росіяни в Харківській області поранили шістьох мирних мешканців у Харкові та селах Вільхівка, Новоосинове й Кругляківка. У Вільхівці Харківського району від російської модифікованої авіабомби загинула жінка.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

У тій же Вільхівці був поранений чоловік. У Новоосиновому на Куп’янщні – поранені дві жінки. Чоловік постраждав у Кругляківці того ж району. У Харкові російські авіабомби вразили дитячі літні табори на півночі міста. В одному з них була поранена працівниця, в іншому жінка, що там працювала, отримала гостру реакцію на стрес.

Знову було пошкоджене й зруйноване житло мирних мешканців області та автівки.

За повідомленням Генерального штабу ЗСУ, на Харківському напрямку минулої доби «окупанти за підтримки авіації шість разів безуспішно атакували в районах Липців та Вовчанська».

«За попередньою інформацією, з початку доби втрати ворога склали 96 окупантів загиблими та пораненими, знищено танк, три артилерійські системи та 11 автомобілів.  Уражено 18 укриттів особового складу, два місця зберігання боєприпасів та сховище з пально-мастильними матеріалами», – повідомив Генштаб.

На Куп’янському напрямку «противник здійснив 11 спроб відтіснити наші підрозділи із займаних позицій в районах населених пунктів Синьківка, Степова Новоселівка, Піщане та Кругляківка». Вісім російських атак було відбито.

Станом на ранок сьогодні, 20 червня, на Куп’янському напрямку «тривають 5 штурмових дій у районах Степової Новоселівки, Піщаного, Стельмахівки та Тернів». Ще три атаки росіян поблизу Стельмахівки вже відбито. Ситуація контрольована.

Як повідомили Харків Times у Головному управлінні ДСНС Харківщини, минулої доби надзвичайники гасили лісову пожежу на площі близько семи гектарів, яка виникла внаслідок російських обстрілів у Старосалтівському лісництві Чугуївського району області.

Пожежі, спричинені російськими обстрілами, бійці ДНС гасили й у Вільхівці, Новоосиновому та Кругляківці.

Піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знешкодили протягом доби 65 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Як повідомляв Харків Times, вдень 19 червня внаслідок російських обстрілів Харківського та Куп’янського районів Харківської області загинула 49-річна мешканка села Вільхівка та були поранені дві жінки й цивільний чоловік у Вільхівці та Новоосиновому.