З громади у Харківській області евакуювали дітей-сиріт

Ілюстративне фото: interfax.com.ua

З Борівської громади Харківської області вже евакуювали 10 дітей-сиріт і дітей, які залишилися без батьківського піклування. Рада оборони області готується прийняти рішення про примусову евакуацію з найбільш загрозливих населених пунктів громади всіх дітей – їх 33.

Троє дітей евакуйовані до Волинської області, двоє – до Харкова, четверо – до Ізюма та дна дитина – до Закарпатської області.

Про це Харків Times дізнався з допису в Telegram начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

«Зараз на території Борівської громади загалом проживає 580 дітей. Розглядаємо можливість примусової евакуації 33 дітей з 5 населених пунктів «помаранчевої зони»: Загризове, Богуславка, Шийківка, Маліївка, Нова Кругляківка. Розглянемо це питання на Раді оборони області», – каже Синєгубов.

За його словами, останнім часом на Борівщині спостерігається збільшення кількості російських обстрілів. Росіяни знищують цивільну інфраструктуру, завдають ударів по логістичних об’єктах, намагаються знайти слабкі місця в обороні та нарощують кількість своїх військових на цьому напрямку.

«Ситуація на Харківщині лишається напруженою, проте українські захисники продовжують заходи щодо посилення оборони», – стверджує Синєгубов.

Як повідомляв Харків Times, минулої доби, 18 червня, у дачному селищі Родичі Харківської області семирічний хлопчик був травмований, коли під час прогулянки підняв «вибуховий пристрій (попередньо міну «пелюстка»), який здетонував». Поранена дитина була шпиталізована.