У Харкові водій легковика не пропустив автівку екстренки – постраждали медики

Фото: Центр екстренної меддопомоги

На вихідних у Харкові стався прикрий інцидент з автівкою екстреної меддопомоги – медиків, які рухалися з усіма належними сигналами, рятуючи важко пораненого з-під Вовчанську, не пропустив водій цивільної автівки на вулиці Тюринській. На щастя, поранений, якого лікарям незадовго до зіткнення довелося реанімувати, додатково не постраждав, але лікар та фельдшер отримали чисельні забої.

Про це Харків Times повідомили в Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

«Поранений потребував термінової доставки в лікувальний заклад, через що бригада рухалась з увімкненими спецсигналами (звуковими та світловими). Однак, на вул. Тюрінській водій легкового авто не звернув на них  увагу і не пропустив бригаду. Лікар та  фельдшер отримали чисельні забої. Поранений на щастя в ДТП не постраждав, його було передано в інший реанімобіль і доправлено в лікарню», – йдеться у повідомленні.

Постраждали медики, які дорогою до Харкова проводили пораненому реанімаційні заходи та транспортували його на апараті штучного дихання. Постраждала автівка швидкої, яку тепер «протягом невизначеного  часу навіть не можна ремонтувати».

«Ще раз звертаємось до всіх учасників руху!  На автівках  ЕМД використуються спецсигнали не для розваги!  Члени бригад ЕМД усвідомлюють загрозу і ризикують лише за для того, щоб врятувати чиєсь життя. Будь-ласка пам’ятайте про це!» – підкреслює служба екстреної меддопомоги.

Як повідомляв Харків Times, 25 травня росіяни обстріляли село Осиново Куп’янського району Харківської області. Під обстріл потрапили дві автівки, одна з яких – автівка екстреної меддопомоги, що приїхала до хворої. Поранення отримали п’ятеро людей, серед яких – фельдшер та водій екстренки.