У 92-ї бригади – новий командир

Новим командиром 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка став полковник Володимир Коробка. Герой України полковник Павло Федосенко, який очолював бригаду з травня 2020 року, попрощався з її Бойовим Прапором та передав його новопризначеному командиру.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення на офіційній сторінці бригади у Facebook, оприлюдненому 3 червня.

Під командуванням Федосенка військовослужбовці бригади опановували нову техніку, брали участь у навчаннях за кордоном, ділились досвідом з іншими підрозділами. Бригаду було визнано кращою в оперативному командуванні «Схід», а у 2023 році з «механізованої» її перейменовано у «штурмову». Під час повномасштабного вторгнення 92 бригада відіграла вагому роль у стримуванні противника на Харківщині, а також дала гідну відсіч ворогу під час Харківського контрнаступу. Воїни бригади гідно тримали оборону на Сватівському та Бахмутському напрямках. Нині вони вкотре відбивають навалу ворога на рідній Харківщині.

Звертаючись до побратимів на церемонії прощання зі стягом, Павло Юрійович зазначив: «Дорогі хлопці і дівчата, шановні бойові побратими і посестри. Дозвольте висловити вам глибоку повагу та шану за неймовірно складний, але звитяжний шлях, який торували разом. Всі досягнення та перемоги бригади – це, перш за все, ваша важка робота, ваші сміливість та героїзм, наполегливість та винахідливість. Ви постійно доводите, що навіть у безвихідних ситуаціях є вибір і обираєте боротьбу за Україну. Ви гідні сини і доньки свого народу. Я вдячний долі, що мав честь стояти пліч-о-пліч саме з такими, героїчними людьми у найважчі часи. На превеликий жаль, війна забирає найкращих. Маємо болючі втрати. Світла пам’ять нашим янголам…

Дякую всім за службу. Вірю, що Україна вистоїть, адже з такими козаками тільки до Перемоги. 92 – ви найкращі! Собі – честь! Україні – слава!»

Своєму наступнику Павло Федосенко побажав стійкості та успіхів у боротьбі зі споконвічним ворогом України!

Як повідомили Харків Times у прес-службі бригади, до цього призначення Коробка служив на посаді начальника штабу бригади.

Як повідомляв Харків Times, командир оперативного командування “Схід” генерал-майор Олександр Нестеренко 6 травня 2020 року представив особовому складу нового командира бригади – підполковника Павла Юрійовича Федосенка.