Кількість загиблих у харківському «Епіцентрі» зросла до 12

Фото: Харків Times

За ніч рятувальники та поліцейські, розбираючи завали будівельного гіпермаркету «Епіцентр» у Харкові, зруйнованого вчора, 25 травня, російськими авіабомбами, знайшли ще сім тіл загиблих там людей. Кількість загиблих зросла до 12, з яких 10 залишаються неупізнаними.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді.

Зростає також і кількість постраждалих від цього обстрілу та від влучання російської С-300 по середмістю Харкова вчора рано ввечері.

Станом на ранок відомо, що в «Епіцентрі» постраждали 43 людини, кількість поранених у середмісті – 25 людей.

На даний момент пожежа в «Епіцентрі» ліквідована. Паралельно з бійцями ДСНС працюють поліцейські експерти.

Як сказав журналістам на місці трагедії начальник Головного управління Нацполіції області Володимир Тимошко, кількість зниклих без вісті сформувалася зі свідчень працівників гіпермаркету, які повідомляли, що не можуть зв’язатися з певною кількістю своїх колег та заяв громадян, які повідомляли про те, що там знаходилися їхні близькі. Серед зниклих без вісті – 12-річна дівчинка.

За словами Тимошка, навкруг місць влучання двох російських авіабомб все перетворилося на суцільний попіл.

«Це реальний ад. Це важко назвати навіть тероризмом. Це – щось більше, ніж тероризм. Це не людські вчинки», – сказав начальник управління поліції.

Дві поліцейські ДНК-лабораторії від учора працюють на місці трагедії. Триває ідентифікація тіл.

«Всі, хто втратив зв’язок з близькими, можуть звернутися до працівників штабу слідчого управління або на 102. Родичів першої лінії закликаю здавати зразки ДНК, щоб прискорити процес ідентифікації», – каже Тимошко.

Як повідомляв Харків Times, станом на вечір 25 травня внаслідок російських обстрілів Харкова загинули щонайменше п’ятеро людей, поранення отримали 59, а 17 вважалися зниклими без вісті.