Водію тролейбусу, що був біля місця вибуху на Олексіївці, ампутували ногу

Фото: Харків Times

Водію тролейбуса Юрія Орла, який опинився в самому епіцентрі вибуху російської ракети на Олексіївці в Харкові, ампутували одну ногу. Другу — медикам вдалося вберегти.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Буквально щойно завершилася операція і його перевели до реанімації. Стан здоровʼя — стабільний. Забезпечений усім необхідним.

«Звісно, що місто не залишить чоловіка сам на сам з цією бідою. Ми будемо підтримувати Юрія протягом всього подальшого процесу лікування, реабілітації та протезування», – йдеться у повідомленні.

Також профком підприємства відкрив збір коштів для допомоги своєму колезі. (https://send.monobank.ua/jar/5m8ftssWFw). Усі гроші перераховуються відразу на особистий рахунок постраждалого.

Національна поліція Харківської області повідомила, що кількість постраждалих збільшилась до 12 людей – раніше повідомлялося про 10 постраждалих. Серед постраждалих – п’ять жінок, шість чоловіків і 16-річний хлопець. За попередніми даними, ворог застосував проти мирного населення міста уніфікований міжвидовий планерувальний боєприпас УМПБ Д-30.

Як повідомляв Харків Times, сьогодні, 22 травня, близько 13:45 росіяни знову вдарили по Харкову своєю керованою авіабомбою.

Четверо постраждалих шпиталізовані, іншим медики надали допомогу на місці.