Постраждалий від російської авіабомби будинок є аварійним – Терехов

Фото: Харків Times

Будинок на проспекті Науки, який сьогодні постраждав від влучання російської авіабомби, зазнав серйозних руйнувань – у його конструктиві тріщини.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді із посиланням на мера Харкова Ігоря Терехова.

«Маємо серйозні руйнації, є тріщини в конструктиві будинку. Вважаю, нам потрібно буде відселяти людей, бо є аварійність. Зараз працюють фахівці ДСНС», – сказав Терехов.

Він також наголосив, що жодних військових об’єктів поблизу місць сьогоднішніх влучань російських авіабомб та ракет не має і не було. Він навіть розповів журналістам, що й сам ще до вторгнення винаймав квартиру на 16 поверсі постраждалого будинку.

«Казати про те, що тут є якісь військові об’єкти неможливо, тут поруч навчальні заклади, метро, житлова забудова. До війни я тут орендував квартиру на 16-му поверсі. Влучання зафіксоване в 10–11 поверх, дуже серйозні руйнації», – зазначив мер.

Як повідомляв Харків Times, одна з російських модифікованих плануючих авіабомб сьогодні, 14 травня, влучила у багатоповерховий житловий будинок на проспекті Науки в Харкові. Вд цього влучання постраждали 17 людей, серед них – двоє дітей.