У першій підземній школі в Харкові почалися заняття (фото)

Фото: Харків Times

У першій підземній школі, збудованій в Індустріальному районі Харкова, почалися заняття.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

У школі облаштовані 20 повноцінних навчальних кабінетів, буфетна зона, медпункт тощо.

Сьогодні навчання в цій школі почали 230 дітей. А з 1 вересня у дві зміни там навчатимуться 900 школярів, у тому числі понад 200 першокласників.

Начальник Управління освіти Індустріального району Олена Збицька повідомила журналістам, що як і в метро, навчання в підземній школі проходитиме у змішаному форматі. Частину занять діти відвідуватимуть дистанційно, а частину – очно. Для учнів 1-4 класів в підземній школі проводитимуть по три уроки, для старших – по чотири.

«Ми намагалися створити такі умови, як у звичайній школі. Тому у нас є класи, ресурсна кімната для занять з психологом та педагогічний воркшоп, де викладачі збираються в перервах між уроками. Також є буфет та медичний кабінет», – розповіла Збицька.

Також вона повідомила, що підземну школу обрано пунктом для проведення національного мультипредметного тесту.

Формування класів наступного навчального року підходить до завершення. Базовими для зарахування визначено дві установи: гімназію №88, яка приймає дітей до 1-9 класів, та ліцей №80, який приймає учнів 10-11 класів. Додаткову консультацію можна отримати в управлінні освіти Індустріального району за тел.: 725-53-59.