Протягом Великодніх свят у Харкові будуть зачинені кладовища

Фото: Харківська міськрада

Й цього року, як і в попередні роки від початку повномасштабного вторгнення рф, міська влада Харкова не рекомендує протягом Великодніх свят та поминальних днів відвідувати міські кладовища. Цвинтарі та меморіальні комплекси, підпорядковані міському КП «Ритуал», будуть зачинені.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді.

«Як зазначили на підприємстві, в умовах, коли ворог посилює ракетні атаки та удари безпілотниками по критичній та цивільній інфраструктурі Харкова, це допоможе убезпечитися від непередбачуваних обстрілів», – йдеться у повідомленні.

Крім того, за рекомендаціями ДСНС, через велику мінну небезпеку заборонений вхід до міського кладовища №13 (вул. Григорія Сковороди – донедавна Пушкінська, 108), міського кладовища №15 (пров. Володі Дубініна), міського кладовища №17 (вул. Курочкіна Гора,1) та Польського меморіалу жертвам тоталітаризму на Харківському шосе.

Детальну інформацію щодо режиму роботи міських цвинтарів можна отримати за телефонами: 16-40, (057) 712-10-34, а також на офіційних сторінках КП «Ритуал» у соціальних мережах.

Як повідомляв Харків Times, рік тому, у квітні 2023, напередодні Великодня також повідомлялося про закриття для відвідування всіх міських цвинтарів у Харкові з тих самих причин, що й цьогоріч.