Два Центри рекрутингу Української армії відкрили на Харківщині

Фото: ХОВА

На Харківщині відкрили два Центри рекрутингу Української армії. У Центрах кожен охочий може отримати фахову консультацію, заповнити анкету та рекрутуватися до ЗСУ.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі обладміністрації.

Центри рекрутингу не мають стосунку до структур ТЦК та СП, а самі рекрутери не є військовослужбовцями і не можуть вручати відвідувачам повістки.

«На сьогодні доступна велика кількість вакансій у військових частинах ЗСУ, Національної гвардії України, Державній прикордонній службі, ТРО. Це оператори БПЛА, водії, спеціалісти з ремонту техніки, медики тощо. Всі вони відкриті як для чоловіків, так і жінок. Мінімальне грошове забезпечення на посаді становить від 20 тисяч гривень. Крім цього, виплачується додаткова винагорода залежно від місця проходження служби», – розповів уповноважений Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Він додав, що за правилами рекрутингу кожна людина має можливість укласти контракт на проходження служби у певній військовій частині і за згодою керівництва обов’язково потрапить на обрану посаду в обрану частину. Наразі є можливість укладати як строкові контракти, так і контракти до оголошення демобілізації.

Отримати повну інформацію з питань, які цікавлять, можна за номером телефону: 0-800-300-441. Ознайомитись із переліком доступних вакансій для служби в лавах ЗСУ можна на порталі recruiting.mod.gov.ua (на момент публікації цього матеріалу сайт не загружвася – ХТ).

Раніше Міноборони оприлюднило схему рекрутингу: