Легіон «Свобода России», РДК та Сибірський батальйон анонсували масований удар по бєлгороду (фото)

бєлгород сьогодні. Фото: російські соцмережі

Легіон «Свобода России», Російський добровольчий корпус та Сибірський батальйон попередили мешканців російського бєлгорода про «масований удар по військових об’єктах у місті бєлгород», який повинен ось-ось відбутися.

Про це Харків Times дізнався з «термінового попередження для мешканців бєлгорода», вміщеного на офіційному пабліку Легіона у Telegram.

«Протягом найближчої години буде завданий масований удар по військових об’єктах у місті Білгород. Закликаємо місцевих жителів негайно пройти у надійні укриття та не виходити на вулицю до закінчення атаки», – йдеться у попередженні.

Бєлгородцям також радять розповсюджувати це повідомлення серед земляків, аби «зберегти їхні життя».

Слід зазначити, що сьогодні в росії – перший день виборів їхнього президента, які відбуватимуться найближчі три дні. Зрозуміло, вибори безальтернативні, жоден з інших трьох кандидатів не має шансів. Як зазначає Російська служба BBC, «головною ціллю Кремля на цих виборах є висока явка у 70-80% виборців. Близько 80% повинні, за бажанням адміністрації президента, проголосувати за володимира путіна».

Здається, саме по явці виборців бєлгородської області й намагаються вдарити російські соратники України. З російських соцмереж та пабліків уже відомо про виборчі дільниці, які пустіють під час повітряних тривог та про влучання в одну з бєлгородських дільниць.

Легіон «Свобода России» також повідомив, що гуманітарним коридором, про який російські військові, що намагаються здолати путінізм зі зброєю в руках, оголосили 14 березня, за минулу ніч виїхали близько семи тисяч автівок з бєлгородської області рф та близько 600 – з курської.

«Про це стало відомо завдяки відомостям, наданим місцевими, опозиційно налаштованими до путінського режиму, правоохоронцями та силовиками», – зазначають в Легіоні.

Спустошені бєлгородські виборчі дільниці. Скриншот відео

Як повідомляв Харків Times, Легіон «Свобода России», Російський добровольчий корпус та Сибірський батальйон звернулися до губернаторів курської та бєлгородської областей росії Романа Старовойта й В’ячеслава Гладкова зі спільним зверненням, у якому вимагають негайно організувати евакуацію мирного населення з їхніх областей та не заважати такій евакуації.