Кількість загиблих від російського удару у Великому Бурлуці на Харківщині зросла до п’яти

Фото: Сергій Болвінов/Facebook

Рятувальники дістали з-під завалів житлової двоповерхівки у селищі Великий Бурлук Харківської області тіло п’ятої жертви російської ракети – 27-річної дівчини.

Про це Харків Times повідомив начальник Слідчого управління Нацполіції області Сергій Болвінов.

«Знайшли п’яту жертву ворожого удару в селищі Великий Бурлук. На жаль, молоду жінку врятувати не вдалося, з-під завалів дістали її тіло, їй було двадцять сім років», – йдеться у повідомленні Болвінова у Facebook.

Невтішний підсумок російського обстрілу селища минулої ночі: п’ятеро загиблих та п’ятеро поранених мирних мешканців. За словами Болвінова, це – «остаточні цифри».

Серед загиблих – 74-річна мати та її 54-річна донька. Чоловік доньки – серед поранених у лікарні. Так само, як і врятована медсестра місцевої поліклініки, чоловік якої загинув.

«Окупанти вбивають українців цілими родинами. Свідомо атакують ракетами та авіабомбами житлові квартали. Це і є геноцид. Мета ворога – позбавити нас нормального життя, перетворити мирні заможні українські села та міста на сіру зону», – справедливо вважає Болвінов.

Кожен злочин росіян поліція задокументувала, щоб у майбутньому всі російські злочинці відповіли за них в українських та міжнародних судах.

Фото: Сергій Болвінов/Facebook

Як повідомляв Харків Times, станом на ранок сьогодні, 15 лютого, рятувальники знайшли у рештках частково знищеного російською ракетою двоповерхового будинку у Великому Бурлуці тіла чотирьох людей.