СБУ має намір добитися засудження російської блогерши, що закликала до знищення українців

Фото: СБУ

Служба безпеки України заочно повідомила російську блогершу ельвіну боровкову про підозру в публічних закликах до геноциду українського народу, зібравши на неї переконливу доказову базу. Саме ця істота після обстрілу Харкова у лютому минулого року закликала російських військових вдатися до повторного удару по нашому місту «щоб добити тих, хто вижив».

Про це Харків Times повідомив речник Харківського управління СБУ Владислав Абдула.

Будучи вправним «гвинтиком» пропагандистської машини путіна, це створіння з явною печаткою олігофренії на обличчі закликало «зруйнувати Україну «під нуль» та вітало ракетні удари по нашому місту. Контент боровкової охоче підхоплювали центральні рашистські телеканали.

«Ініційована СБУ експертиза підтвердила факти інформаційно-підривної діяльності зловмисниці проти нашої держави. Оскільки зловмисниця переховується від правосуддя на території росії, тривають комплексні заходи для притягнення її до відповідальності за вчинені злочини», – йдеться у повідомленні.

Тобто цю істоту безперечно оголосять у міжнародний розшук як злочинницю. І тоді вже «прості-прощай» улюблені Емірати, куди ельвіна так полюбляє подорожувати. Доведеться сидіти в своєму болоті й квакати звідти, поки її таки не схопить рука правосуддя. А це безперечно відбудеться рано чи пізно.

Як повідомляв Харків Times, у травні минулого року в Харкові затримали іноземного блогера – палкого прихильника “руського міру”. 55-річний громадянин Чилі захоплювався вторгненням рф в Україну, заперечував вбивства росіянами мирних мешканців та принижував захисників України. Цьому від тюрми втекти не вдалося.