У Харкові може поменшати повітряних тривог

Фото: Харків Times

Влада Харківської області вважає за потрібне «диференціювати повітряні тривоги», щоб звучали лише ті з них, які безпосередньо стосуються регіону.

Про це сказав начальник ХОВА Олег Синєгубов на своїй сьогоднішній прес-конференції, передав кореспондент Харків Times.

«Питання диференціації повітряних тривог – дуже актуальне. Зокрема, це сприятиме відновленню роботи бізнесу. Над таким завданням працює наразі Міністерство оборони, Генштаб. Це потрібно для того, щоб не вмикати повітряну тривогу на території всієї Харківської області, усієї держави, якщо об’єктивних даних щодо пуску ракет немає», – зазначив Синєгубов.

Він розповів, що тривоги прагнуть зробити «більш точними», аби вони відповідали реальним загрозам, які можуть бути для жителів Харківщини.

З точки зору Синєгубова, це «дозволить відновити низку бізнесів, які мають, зокрема, іноземного власника».

«Для компаній досить важко працювати в таких умовах. Вони порахували кількість повітряних тривог в робочий час, і їм це не вигідно. Таке рішення потрібне не лише для Харківської області, а й економічно – для всієї держави. Для нас це питання – пріоритетне», – сказав начальник ХОВА.

Залишається невідомим, що більше хвилює під час війни представників бізнесу та заважає їм розглядати Харківський регіон як перспективний для повернення – частота повітряних тривог чи все ж таки частота й інтенсивність обстрілів.

Як повідомляв Харків Times, за останні 10 днів росіяни вдарили ракетами по двох отелях у Харкові, пояснюючи це «знищенням центрів прийняття рішень та натівських наймитів».