У Харкові не мають наміру обмежувати діяльність готелів

Фото: Харків Times

На даний момент не можна говорити, ніби росіяни системно завдають ударів по готелях Харкова, і обмежень роботи готелів не планується.

Таку думку висловив начальник ХОВА Олег Синєгубов, повідомив кореспондент Харків Times.

«Впродовж 10 днів було уражено два готелі у Харкові, ті, де розміщували гостей Харкова області, міжнародних партнерів, в тому числі журналістів. У нас є два видання — турецьке та німецьке, журналісти яких постраждали внаслідок обстрілів. На щастя, ніхто не загинув», – сказав Синєгубов.

За його словами, наразі у Харкові не планують обмежувати діяльність готелів. Їхнім гостям начальник ХОВА рекомендує «дослухатися до сигналів повітряної тривоги», хоча й розуміє, що «ми говоримо про ракети С-300».

Не знаємо, як у Харкові, але з огляду на численні удари саме по готелях в усій Україні, здається, можна говорити про системність саме таких ударів.

Фото: Харків Times

Як повідомляв Харків Times, 30 грудня минулого року російський «Іскандер-М» влучив у готель Kharkiv Palace на площі Свободи, після чого російська пропаганда оголосила цей готель «центром прийняття рішень», де перебували представники ГУР МО України та ЗСУ.

Пізно ввечері 10 січня дві російські С-300 вдарили по готелю «Парк-готель» на вулиці Шевченка, майже у середмісті. На ранок російська пропаганда вже заявила, що «був знищений готель з натівськими наймитами та офіцерами ЗСУ».

В обох випадках постраждали співробітники іноземних видань.