«Харківводоканал» ліквідував аварію на трубопроводі, що живить Індустріальний район Харкова

Фото: Харківводоканал

Бригади аварійно-відновлювальних робіт КП «Харківводоканал» ліквідували на вулиці Роганській в Індустріальному районі Харкова велику аварію на трубопроводі діаметром 600 мм, що забезпечує водопостачанням більшу частину району.

Про це Харків Times повідомили у КП «Харківводоканал».

«Зважаючи на зрозумілі причини працювали без відключення харків’ян від водопостачання. Завдяки злагодженим та чітким діям ремонтників оперативно усунули аварійну ситуацію, після чого упорядкували територію. Паралельно капітально відремонтували пожежні гідранти на вулицях Миру та Бібліка», – зазначив начальник районної служби Володимир Сундук.

Усього від початку року комунальники Харкова вже усунули 70 аварійних ситуацій на міських водоводах, упорядкували 70 оглядових колодязів із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтували 24 водорозбірні колонки.

«Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення», – просять у «Харківводоканалі».

Всю інформацію можна повідомляти за телефоном: 15-33.

Фото: Харківводоканал

Як повідомляв Харків Times, комунальне підприємство «Харківводоканал» з огляду на воєнну ситуацію, нагадує мешканцям Харкова про необхідність завжди мати достатній запас води для першочергових потреб.