«Харківводоканал» попереджає мешканців Харкова про необхідність мати запас води

Фото: 20minut.ua

Комунальне підприємство «Харківводоканал» нагадало мешканцям Харкова про необхідність завжди мати достатній запас води для першочергових потреб.

Про це Харків Times повідомили на підприємстві.

«Раптові ракетні удари завдають колосальної шкоди критичній міській інфраструктурі та, зокрема, водопровідно-каналізаційному господарству. У зв’язку з цим можливі тимчасові перебої із водопостачанням в повному обсязі», – йдеться у повідомленні.

«Харківводоканал» запевняє містян у своїй готовності «докласти всіх зусиль» та залучити «наявні ресурси для того, щоб городяни були з водою». Але підприємство наполягає на то му, що «харків’яни повинні завжди пам’ятати про те, щоб у разі непередбачених обставин у них обов’язково був необхідний запас води».

Також на підприємстві повідомили про те, що бригади КП «Харківводоканал» у поточному році упорядкували 1447 водорозбірних колонок у всіх районах міста.

«Зокрема, 422 колонки відреставрували у Новобаварському районі, 262 – у Холодногірському, 259 – у Основ’янському. Лише за минулий тиждень було відновлено 50 колонок», – розповіли у водоканалі.

На підприємстві мають намір впорядкувати всі водорозбірні колонки міста, бо розуміють, що «ворожі обстріли й надалі будуть спрямовані на ураження енергетичних об’єктів, а це спричинить тимчасові перебої у роботі насосних станцій». А водорозбірні колонки є альтернативним джерелом води для містян.

У «Харківводоканалі» просять харківців у разі виявлення непрацюючих колонок повідомляти адресу до диспетчерської служби за телефоном – 15-33.

Як повідомляв Харків Times, станом на кінець березня у Харкові вже були відремонтовані 250 вуличних водорозбірних колонок, де можна було набрати воду, якщо в місті зникне електрика й зупиняться насоси.