Бригада «Харківобленерго» двічі за добу потрапила під російські обстріли

Фото: Харківобленерго

Бригада Липецького району електричних мереж (РЕМ) Харківської області двічі за добу потрапила під російські обстріли під час відновлення електрики у цьому неодноразово обстрілюваному селі та навкруги.

Про це Харків Times повідомили у «Харківобленерго».

Сьогодні, 9 січня, у селі Слобожанське Липецької громади, коли енергетики оглядали пошкоджену після нічного обстрілу високовольтну лінію, за 200 метрів від них розірвалася скинута росіянами керована авіабомба. Вчора та ж бригада потрапила під російський обстріл у селі Веселе, куди виїхала відновлювати зруйноване росіянами електропостачання. На щастя, в обох випадках енергетики не постраждали.

«Погода зараз така, що швидко залишити небезпечну зону надзвичайно важко – дорога покрита кригою. На щастя, в результаті цих двох інцидентів ніхто з працівників не постраждав, але є пошкодження наших мереж», – зазначив провідний інженер Липецького РЕМ АТ «Харківобленерго» Роман Ганган.

Він підкреслив, що передбачити ворожі обстріли неможливо, тому енергетики проявляють мужність, виконуючи свої обов’язки в екстремальних умовах.

Фото: Харківобленерго

Як повідомляв Харків Times, минулої доби росіяни, крім ранкових атак на Харків та Зміїв, де під руїнами свого дому загинула жінка, завдавали авіаційних, артилерійських та мінометних ударів по прикордонним й прифронтовим районам Харківської області.