Завтра у Харкові запустять трамвай № 12

Фото: Харківська міськрада

Обіцяний харківцям мерією в наступному році трамвай №12, який ходитиме від Залізничного вокзалу до Центрального парку, тимчасово «запустять в роботу» від завтрашнього дня, 31 грудня.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді із посиланням на Департамент інфраструктури.

«Це пов’язано з необхідністю покращення пасажирських перевезень мешканців центральних районів міста на період воєнного стану», – йдеться у повідомленні.

Трамваї курсуватимуть наступним чином: розворотне коло «Південний вокзал» – вул. Євгена Котляра – вул. Велика Панасівська – пров. Лосівський – пров. Пискунівський – проїзд Рогатинський – вул. Клочківська – узвіз Клочківський – пр. Незалежності – вул. Трінклера – вул. Миколи Хвильового – вул. Мироносицька – майдан Першого Травня – розворотне коло «Центральний парк».

Мерія наполегливо просить харківців не паркувати транспортні засоби на шляху руху трамваїв, зокрема, на вул. Трінклера біля Сумського ринку.

Як повідомляв Харків Times, на початку грудня мерія обіцяла з нового року повернути на маршрут цей трамвай, що не курсував від початку повномасштабного російського вторгнення.

Кілька днів тому трамвай №12 «розпочав тестову обкатку спеціальним рухомим складом».