Цей росіянин ледь не до смерті побив батька, який відмовився продати йому трирічну донечку

Фото: Харківська обласна прокуратура

Вдивіться у це обличчя. Це – 26-річний російський покидьок, якого обґрунтовано підозрюють у тому, що він пропонував чоловікові в Харківській області продати йому за 200 тисяч рублів… трирічну доньку. Та ще й дивувався, чому мешканець села Первомайське Куп’янського району не погоджується продати дитину за такі гроші. За це нещасного батька ледь не забили до смерті й відпустили після імітації розстрілу. Тепер справа рашистського загарбника вже передана до Орджонікідзевського районного суду Харкова.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Слідство встановило, що побиття та імітація розстрілу були «помстою» за відмову продати дитину.

«Окупанти зупинили чоловіка разом з дружиною та 3-річною донькою на блокпосту. Військовослужбовці побачили дитину та сказали, що дівчинка занадто красива і вони готові купити її за 200 тисяч російських рублів. Батько дитини відмовився та почав конфліктувати з окупантами. Після сварки вони сказали родині їхати далі. У свою чергу, обвинувачений сильно здивувався, чому за таку суму чоловік не хоче віддати доньку», – розповіли у прокуратурі.

Знущалися над родиною дещо пізніше, приїхавши до їхнього дому. Жорстоко побитого чоловіка повели «на розстріл», а його дружині наказали «чекати вдома», погрожуючи розстріляти і її.

На рахунку в цього покидька ще й звіряче побиття місцевого підприємця у селі Зорянське, також на Куп’янщині. Місцеві зрадники розповіли росіянину, що невістка підприємця служить в українській поліції, і той заходився шукати її зброю. Зброї не знайшов та жорстоко побив господаря будинку.

Так, наразі покидька судитимуть заочно. Але його особа встановлена, він оголошений у міжнародний розшук, і тепер кожна країна, куди він ризикне висунути носа, передасть його українському правосуддю. Тож «відпочивати» ця істота тепер може хіба що у Сирії чи Північній Кореї.

Фото: Харківська обласна прокуратура

Як повідомляв Харків Times, Служба безпеки України зібрала докази зґвалтування жінки російськими окупантами під час захоплення одного із населених пунктів Харківщини та встановила особи ґвалтівників. Раніше фігурантам вже оголошувалась підозра за аналогічні злочини.