Більшість школярів Харківщини піде на зимові канікули 30 грудня

Ілюстративне фото: procherk.info

У більшості шкіл Харківської області зимові канікули розпочнуться 30 грудня.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації із посиланням на Департамент науки і освіти.

«Зимовий відпочинок школярів триватиме 2 тижні», – йдеться у повідомленні.

У ХОВА нагадали, що відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» педагогічні ради закладів загальної середньої освіти самостійно визначають терміни канікул, тож можуть бути й розбіжності.

Так, 30 грудня канікули розпочнуться у 24 громадах області: Харківській, Богодухівській, Балаклійській, Донецькій, Куньєвській, Сахновщинській, Старовірівській, Дворічанській, Шевченківській, Кіндрашівській, Олексіївській, Безлюдівській, Солоницівській, Новопокровській, Чкаловській, Малинівській, Вовчанській, а також у частині Малоданилівської, Липецької, Печенізької, Великобурлуцької, Зміївської, Вільхуватської та Дергачівської громад.

А от у Коломацькій, Барвінківській, Борівській, Ізюмьскій, Оскільській, Савинській, Красноградській, Зачепилівській, Кегичівській, Куп’янській, Курилівській, Петропавлівській, Південній, Пісочинській, Вільхівській, Нововодолазькій, Циркунівській, Чугуївській громадах, а також у частинах Великобурлуцької, Малоданилівської та Липецької громад канікули стартують на тиждень раніше – 23 грудня.

У Валківській, Золочівській, Первомайській, Височанській і Роганській громадах та частинах Вільхуватської, Дергачівської, Печенізької і Зміївської громад канікули розпочнуться 25 грудня. А освітяни Лозівської міської територіальної громади прийняли рішення розпочати зимові канікули 27 грудня.

29 грудня на зимовий відпочинок підуть школярі Наталинської, Близнюківської, Біляївської, Слобожанської, Мереф’янської, частини Дергачівської і Липецької громад.

Як повідомляв Харків Times, осінні канікули цього року переважна більшість загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області розпочинала з 23 жовтня.