Навкруг проблем «Київстару» вже поширюються шахрайства

Фото: Нацполіція

Кіберполіція попереджає про нові шахрайські схеми, що вже виникають навкруг ситуації з масштабним збоєм у роботі телекомунікаційної компанії «Київстар».

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

«Кіберполіція попереджає: зловмисники створюють у месенджерах фейкові боти та розповсюджують фішингові посилання під приводом компенсації та інформування про терміни відновлення роботи сервісів оператора зв’язку Kyivstar», – йдеться у повідомленні.

У такий спосіб зловмисники виманюють у громадян авторизаційні дані для входу до облікових записів у месенджерах. Привласнені акаунти аферисти використовують для автоматичної розсилки контенту з фішинговими посиланнями усім контактам. Також вони можуть розповсюджувати шахрайський контент у спільних чатах і групах.

«Основна мета «комбінаторів» – переконати жертву перейти за посиланням та ввести фінансові дані на підконтрольному фішинговому ресурсі. У такий спосіб зловмисники отримують доступ до онлайн-банкінгу та привласнюють заощадження громадян», – попереджають у поліції.

Поліція нагадує, що ні в якому разі не слід переходити за сумнівними посиланнями.

Інформацію про компенсації та строки відновлення треба отримувати на офіційній сторінці «Київстар» у Facebook, на офіційному порталі «Київстар», за номером 466 з мобільних номерів «Київстар» та за номером 0 800 300 466 – з інших номерів України.

Фото: Нацполіція

Як повідомляв Харків Times, вчора, 12 грудня, у роботі телекомунікаційної компанії «Київстар» стався масштабний збій, який досі остаточно не ліквідований.