Звільнився заступник мера Харкова з питань інфраструктури

Євген Водовозов. Фото: Харків Times

За власним бажанням залишив посаду заступника Харківського міського голови Харкова з питань інфраструктури 50-річний Євген Водовозов. Відповідну заяву чиновник написав 1 грудня.

Про це Харків Times дізнався з коментаря, який Водовозов дав Суспільному.

“У мене є сімейні обставини, тому я вирішив звільнитися. Поки що не планую повертатися до міськради. Жодної конфліктної ситуації немає, я заздалегідь написав заяву й Ігор Олександрович Терехов її підписав”, — сказав Водовозов.

Хто займе посаду, Водовозов не знає, це має вирішити міський голова. Експосадовець повідомив, що не планує їхати з Харкова.

“Думки поїхати з України не має і не було. Думаю, я це довів своєю присутністю в місті з початку повномасштабної війни”, — додав Водовозов.

За даними міськради, Євген Водовозов працював   на посадах радника міського голови, директора Департаменту транспорту і зв’язку. На посаду заступника міського голови Харкова з питань інфраструктури його було призначено у лютому 2015 року.

За часи, коли Водовозов керував харківським транспортом, з вулиць Пушкінська та Весніна прибрали трамваї, також було запроваджено E-ticket – єдиний квиток на проїзд у міському комунальному транспорті.

Як повідомляв Харків Times, Олександра Скакуна звільнено з посади першого заступника начальника Харківської обласної військової адміністрації.