У ХОВА офіційно підтвердили звільнення Олександра Скакуна

Фото: kharkivoda.gov.ua

Олександра Скакуна звільнено з посади першого заступника начальника Харківської обласної військової адміністрації.

Про це Харків Times повідомили у Харківській ОВА.

“Рішення про звільнення першого заступника начальника Харківської ОВА Олександра Скакуна погоджено Офісом Президента, відповідне розпорядження начальника Харківської обласної військової адміністрації набуло чинності 7 листопада 2023 року.”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, інформація про звільнення Олександра Скакуна з посади у ХОВА з’явилася 7 листопада у ЗМІ.  В ОВА, до якої за коментарем звернулися журналісти, обіцяли прокоментувати ситуацію наступного дня, 8 листопада.

Скакуну – 50 років. З 1995 по 2017 роки він працював у Службі безпеки України. З 2017-го – заступник голови ХОДА.

На посаду першого заступника голови Харківської ОДА Олександра Скакуна призначили у лютому 2022 року, за декілька днів до широкомасштабного вторгнення рф в Україну.

Після звільнення Олександр Скакуна у голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова залишилося п’ятеро заступників:

Євген Іванов;
Віта Ковальська;
Олена Логвинова;
Роман Семенуха;
Михайло Харнам.

Як повідомляв Харків Times, Олег Синєгубов — четвертий губернатор, за якого Олександр Скакун призначається заступником. Першою була Юлія Світлична.

Потім, з приходом Олексія Кучера, він, як і всі “старі” заступники, подав у відставку, але пізніше був знову призначений на цю посаду.

Скакун зберіг посаду за Айни Тимчук. А після її звільнення чотири місяці виконував обов’язки відсутнього губернатора.