На Куп’янському напрямку зафіксовано участь у штурмах українських позицій вагнерівців – Сирський

Фото: СИРСЬКИЙ / Telegram

Ворог продовжує вести активні наступальні дії на Куп’янському напрямку. До штурмів долучаються колишні бойовики ПВК Вагнер, а також підрозділи, сформовані з колишніх ув’язнених.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення командувача Сухопутних військ генерал-полковника Олександра Сирського.

«На Куп’янському напрямку для штурмів українських позицій використовують підрозділи, сформовані з колишніх ув’язнених шторм, шторм z, шторм v. Фіксується присутність колишніх так званих «вагнерів», які теж долучаються до штурмів», – ідеться в повідомленні.

Сирський зазначив, що жодних успіхів на даному напрямку російські окупанти не мають. Бойові дії тривають неподалік Іванівки та Синьківки.

На Лиманському напрямку ворог намагається штурмувати в районі Серебрянського лісу. Активно застосовує бомбардувальну, винищувальну авіацію та гелікоптери вогневої підтримки.

На Бахмутському напрямку російські окупанти не полишають спроб витіснити українські підрозділи з позицій у Кліщіївці. На цьому напрямку вони активізували використання дронів-камікадзе.

«Успіхи у ворога на цьому напрямку відсутні», – повідомив Сирський.

З початку місяця російські окупанти втратили 8690 особового складу, знищено або пошкоджено 1002 одиниці військової техніки, з яких 109 танків, 175 бойових броньованих машин та понад двісті артилерійських систем та мінометів різного калібру.

Як повідомляв Харків Times,  26 листопада російські окупанти обстріляли дев’ять населених пунктів у Харківському, Куп’янському та Чугуївському районах Харківської області.