У Харкові до лікарні №17 хочуть приєднати два медзаклади

Фото: Сергій Бобок/Харків Times

ХХ позачергова сесія Харківської міської ради 8-го скликання відбудеться 22 листопада 2023 року. Засідання проведуть у дистанційному режимі.

Про це Харків Times дізнався з розпорядження Харківського міського голови Ігоря Терехова.

Згідно з документом, у проекті порядку денного – 45 питань та “Різне”.

В першу чергу депутати розглянуть бюджетні питання: внесуть зміни у діючий і прийматимуть міський кошторис на 2024 рік. Далі відбудеться нагородження Почесною грамотою Харківської міської ради.

7 пункт порядку денного передбачає голосування за присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Харківському міському голові.

Ще два питання присвячені змінам у структурі та положеннях виконавчих органів міськради.

Реорганізація торкнеться низки комунальних закладів. Так, депутати налаштовані приєднати до лікарні № 17 міський пологовий будинок № 2 імені М.Х. Гельферіха та лікарню № 14 ім. проф. Л.Л. Гіршмана.

Два пункти порядку денного (15-ий та 39-ий) стосуються перейменування комунальних підприємств «Харківжилбуд» та «Інфосіті».

Окрім цього депутати планують затвердити Програму відновлення пошкодженого (зруйнованого) відомчого житлового фонду всіх форм власності в м. Харкові на 2024–2028 рр.

Також буде внесено зміни у низку міських програм, зокрема, у такі:

– програму розвитку культури в місті Харкові на 2022-2026 роки;
– програму розвитку фізичної культури та спорту м. Харкова на 2017–2025 роки;
– програми розвитку цивільного захисту, підвищення рівня публічної безпеки та сприяння організації територіальної оборони в місті Харкові на 2018‒2025 роки.
– програми висвітлення діяльності Харківської міської ради та її виконавчих органів на 2019–2025 роки.
– програми інформатизації Харківської міської ради на 2013-2025 роки.

На сесії також внесуть зміни до рішення від 20.09.2017 № 787/17 «Про затвердження правил користування міським електричним транспортом та впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду».

Після цього депутати приймуть рішення з питань впорядкування найменувань об’єктів топоніміки та перейменування залізничної станції.

Останній, 45-ий пункт порядку денного, передбачає дострокове припинення повноважень депутата Харківської міської ради 8 скликання.

Початок сесії – о 12:00.

Як повідомляв Харків Times, на минулій сесії, що відбулася 6 вересня цього року, депутати Харківської міськради визначились, де у місті побудують перші шкільні бомбосховища.