Стало відомо, де влада Харкова планує побудувати перші шкільні бомбосховища

Фото: Сергій Бобок / Харків Times

Харківська міська рада вирішили провести інвентаризацію земель комунальної форми власності для будівництва бомбосховищ для навчання дітей.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Відповідне рішення прийнято на позачерговій сесії Харківської міської ради сьогодні, 6 вересня.

Інвентаризації підлягають земельні ділянки для експлуатації та обслуговування Харківського ліцею №91 у Слобідському районі (Садовий проїзд, 18Б) та Харківської гімназії №88 в Індустріальному районі (вул. Генерала Момота, 8).

«Харківський міський голова Ігор Терехов зазначив, що рішення ухвалили для оформлення права користування зазначеними земельними ділянками, щоб збудувати там повноцінні бомбосховища на 450 учнів. Перше таке бомбосховище для навчання згідно з усіма сучасними нормативами безпеки планують побудувати спочатку в Індустріальному, а потім в інших районах міста», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Харків Times,  1 вересня в одному з переходів Харківського метрополітену лунав перший шкільний дзвоник для харківських дітей.

Харківські школярі 4 вересня розпочали навчання у класних кімнатах, що були обладнані у переходах станцій харківського метрополітена.