Стосовно Ірини Фаріон СБУ відкрила кримінальне розслідування

Фото: dyvys.info

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо колишньої нардепки, запеклої борчині за українську мову та авторки цілої купи провокаційних висловлювань, які безумовно сіють розбрат в сучасному українському суспільстві, Ірини Фаріон.

Про це Харків Times повідомили в СБУ.

«Служба безпеки України розпочала кримінальне провадження та вже призначила низку експертиз щодо висловлювань і публікацій колишньої народної депутатки Ірини Фаріон», – йдеться у повідомленні.

Схоже, «останньою краплею», що таки переповнила чашу терпіння спецслужби, стали висловлювання пані Фаріон на адресу українських військових, які на фронті, боронячи усіх нас, розмовляють (який жах!) російською. А також просто здача нею ворогові персональних даних студента-патріота з тимчасово окупованого Криму – пані борчиня за Україну просто злила його особисті дані у соцмережі, після чого до хлопця одразу ж прийшли з фсб.

От тепер спецслужби нарешті розберуться, ким насправді є пані Фаріон – людиною несповна розуму, що за ідеями не бачить живих людей, чи російським агентом, який навмисно роздмухує у суспільстві розбрат та ворожнечу.

Особисто в нас сумніви у тому, чи Фаріон є насправді українською патріоткою, виникли вже давно – ще коли вона, здається, у 2010 році знущалася з дітей у дитячому садочку. Як це там було? «Маша – форма не наша, хай їде туди, де Маші живуть»… «Свєта? Три рублі й раздєта»… Українці – цнотлива нація. Ця пошлість у спілкуванні з маленькими дітьми різала вухо й навіювало сумніви: українська жінка просто не може оце все вимовляти маленьким дітям! А Фаріон цілком могла й вимовляла, ще й хизувалася цим. Хоча що взяти з колишньої комсомольської діячки?

Тепер СБУ підозрює Ірину Фаріон у порушенні рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками (стаття 161 КК), образі честі й гідності військовослужбовця, погрозі військовослужбовцю (стаття 435-1 КК), порушенні таємниці листування, телефонних розмов, телеграфічної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв’язку або через комп’ютер (стаття 163 КК) та порушенні недоторканості приватного життя (стаття 182 КК).

А підтримують Службу безпеки студенти Львівської Політехніки, які виходять на численні демонстрації з вимогою прибрати пані Фаріон з викладацької катедри. Їх пані Ірина, мабуть, також називатиме «не українцями», «запроданцями» та «манкуртами».

Як повідомляв Харків Times, 13 листопада Київський районний суд Харкова визнав Дениса Панікарова винним у наведенні російських ракет на будівлю Харківської обласної державної адміністрації 1 березня 2022 року та інші цивільні будівлі у Харкові та засудив його до довічного ув’язнення з конфіскацією майна. Вперше у Харкові російського навідника засудили на довічне.