У Харкові знов працюють 90% пошкоджених через війну ринків

У Харкові через російські обстріли було зруйновано або пошкоджено 20 ринків. 18 з них станом на 10 листопада відновили діяльність.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міськраді.

Тимчасово не працюють зруйновані торговельні майданчики на вул. Леся Сердюка (Північна Салтівка) та на вул. Академіка Вальтера (П’ятихатки).

Загалом у Харкові працює 48 ринків та торговельних майданчиків у всіх районах міста, з них 40 – змішаних, один – продовольчий, сім – непродовольчих.

Нагадаємо знищувати торгівельні майданчики у Харкові росіяни почали з березня 2022 року. Найбільше від окупантів дісталося найбільшому торговому центру Харкова – “Барабашово”.

Як повідомляв Харків Times, 17 березня російські окупанти двічі обстріляли найбільший торговий центр Харкова “Барабашово”. Першими пострілами загарбники спровокували масштабну пожежу на ринку. Внаслідок другого обстрілу було поранено двох рятувальників, які гасили пожежу. Один з поранених від отриманих травм помер.

25 березня російські окупанти знов нанесли удар по “Барабашово”. Внаслідок обстрілу зайнялося близько двох десятків торгових об’єктів.