Майже мільйон гривень витратять на обрізку та вирубку дерев у Слобідському районі

Фото: Держекоінспекція в Харківській області

До кінця грудня цього року на території Слобідського району Харкова проведуть санітарну обрізку та вирубку дерев. Роботи виконає ТОВ “Ман Бей”, пов’язана з головою адміністрації цього району В’ячеславом Ільєнком.

Про це Харків Times довідався з повідомлення Харківського антикорупційного центру.

За даними системи Prozorro, послугу замовило Управління освіти адміністрації Слобідського району. Угоду з ТОВ “Ман Бей” підписали без проведення торгів, прямим договором. Вартість угоди становить 991 872 грн.

За умовами угоди, підрядник проведе санітарну обрізку та вирубку дерев на території шкіл та дитячих садків Слобідського району.

Так, на території школи по вулиці Тарасівській видалять п’ять дерев: абрикос, яблуню, березу та дві тополі. Чотири клени хочуть вирубити біля дитсадка на проспекті Ландау, 12/1. Також біля цього дошкільного закладу проведуть обрізку 30 дерев.

Найбільшу кількість дерев планується обрізати по вулиці Ньютона, 131. Мова йде про омолоджувальну обрізку 54 дерев та санітарну обрізку ще 12 дерев.

Раніше ця фірма, за інформацією ХАЦ, отримувала підряди на прибирання адміністрації, а контактним телефоном був номер приймальні Ільєнка.

Як повідомляв Харків Times, у Харкові за «кронування» дерева до стовбура покарали комунальника.